Rola torebki zamszowej w życiu kobiety

Dodatki odzieżowe

Nie masz czasem wrażenia, że bez torebki jesteś jak bez ręki? Są nam one niezbędne do życia i tutaj nie ma co polemizować. Przecież w kieszeniach nie zmieszczą nam się wszystkie rzeczy, a przecież każda z nas wie, że wszystkie te rzeczy są nam niezbędnie potrzebne.
Kolejnym aspektem jest wygoda, możemy trzymać wszystko w jednym miejscu i na pewno tam to znajdziemy. Nie macie tak czasem, że biegacie po domu szukając kluczyków, a mąż mówi: „sprawdź w torebce” i tam właśnie są? To że tak trudno tam coś znaleźć schodzi na drugi plan kiedy wiemy, że na pewno tam jest.

Zastosowania torebki

Torebka zamszowa ma nie tylko aspekt praktyczny, ale też emocjonalny. To ona mówi jakie jesteśmy, a niekiedy pomaga nam się takimi stać. Torebki zamszowe, skórzane, czarne, niebieskie, małe, duże. One wszystkie mają jedną wspólną cechę. Dodają nam kobiecości. Czasem wybieramy torebkę elegancką, aby przypomnieć sobie, że jesteśmy kobietą z klasą. Niekiedy jest to torba sportowa, która mówi nam: „dzisiaj jesteś na luzie”. A czasem mała kopertówka pozwoli nam przypomnieć sobie o drzemiącej w nas bezbronności, której koniecznie musi zaradzić jakiś mężczyzna.
Tak więc ten magiczny przedmiot daje nam wiele ważnych rzeczy, ale jest też dla nas skarbnicą sekretów. Nie znosimy gdy ktoś do niej zagląda. Bo tam schowane są  opowieści o naszym życiu.

Niebotyczny rachunek za nową sukienkę, którego lepiej żeby mąż nie widział. Resztka batonika do którego nie chcemy się przyznać przed samą sobą. Może jakiś notatnik, bez którego nie wiedzielibyśmy jak egzystować w świecie, no bo bez numeru do hydraulika to jakby nie być przygotowanym na zagładę. Dla niektórych nie będą to żadne sekrety, ale jeżeli jest to właśnie mój sekret to na pewno chciałabym aby był bezpieczny.
W dodatku torebka zamszowa to taka rzecz, która towarzyszy nam na co dzień, nie lubimy się z nią rozstawać. Trzymamy tam wszystkie symbole niezależności, jak kluczyki do samochodu czy portfel. To daje nam poczucie bezpieczeństwa oraz  możliwość decydowania o własnym losie. Dlatego, mężczyzno pamiętaj, że gdy Twoja kobieta zapomni o torebce to lepiej ją odnajdź!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
48 ⁄ 24 =