Jakie dobrać odpowiednie rajstopy?

Bielizna Odzież

Rajstopy jako część garderoby czy też dodatek są często ignorowane jako nieistotne. Wiele kobiet nie poświęca im należytej uwagi. Jest to spory błąd , chociaż często uważane za mało ważne, mają kluczowe znaczenie dla ogólnego wyglądu osoby.

Rajstopy i pończochy pod spodnie

Oczywiście nie dotyczy to pończoch noszonych pod spodnie. Tam możemy włożyć każde rajstopy, bo przecież ich nie widać. Jednak już do spódnicy należy dobrać takie rajstopy, aby nie psuły efektu. Przede wszystkim dobrze dobrane rajstopy nie zwracają na siebie uwagi.

Jak osiągnąć taki efekt?

Należy pamiętać o kilku prostych zasadach. Przede wszystkim rajstopy w kolorze białym zostawmy dziewczynkom w wieku podlotków. Po pierwszej komunii powinny raz na zawsze zniknąć z naszej szafy. Powód? Wyglądają bardzo kiepsko. Zwłaszcza bardzo kryjące rajstopy kryjące. W połączeniu z białymi butami mogą dać jedynie efekt koszmarku.

Rajstopy a buty

rajstopy-a-butyPanie o korpulentnej budowie ciała powinny pamiętać, że najkorzystniejszym rozwiązaniem dla nich jest zakładanie butów i rajstop w tym samym odcieniu – i to dokładnie w tym samym odcieniu. Rajstopy powinny przy tym być kryjące. Rady te dotyczą okresu jesiennego, zimowego oraz wiosny. Latem raczej trudno sobie wyobrazić chodzenie w kryjących rajstopach. Często upał tak bardzo daje nam się we znaki, że rajstopy dla dzieci w ogóle pozostawiamy w domu. Tym samym prezentujemy nogi i gołą skórę. Pamiętajmy, że musi być ona zadbana. Ogolona, opalona, bez skazy. Jeśli jednak mamy przed sobą ważne spotkanie, na przykład biznesowe, czy też rozmowę o pracę, nawet w największy upał rajstopy będą obowiązkowe.

Dlaczego?

Niestety, tak już jest i takie są ustalenia mody od wielu już lat. Na szczęście wielu producentów wychodzi naprzeciw kobietom i na rynku dostępne są już modele specjalnie na lato.

Oddychające rajstopy i leginsy, które są cienkie, a jednocześnie ładnie wyglądają na nodze od lat były marzeniem wielu kobiet, dlatego też nie ma co się dziwić, że wiele z nich bardzo ucieszyło się z ich wprowadzenia. Cieszą się one niesłabnącą popularnością.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
30 + 15 =