Jak dobrać torebkę do stylizacji?

Torby

Odpowiedni dobór dodatków to priorytetowa kwestia, jeżeli zależy nam na dobrym wyglądzie. Im większą dbałość przykładamy do tych najdrobniejszych szczegółów, tym lepszego efektu możemy oczekiwać. Jeżeli chodzi o modne torebki i buty, to sprawa jest z pozoru prosta, trzeba je skomponować tak, żeby całkowicie odstawały stylistycznie od naszego ubrania, lub żeby całkowicie się w nie wpasowywały. Innego wyjścia nie ma. Od naszej dbałość zależy, ile tak naprawdę osiągniemy, czy uda nam się skompletować designestki look, czy tylko powielimy marny schemat, który nikomu nie wychodzi na dobre.

Zadania dobrej i modnej torebki

Według nas dobrze dobrana torebka ma w dwóch różnych przypadkach spełniać dwa różne zadania. Po pierwsze ma być takim elementem dopełniającym, który co prawda nie rzuca się w oczy, ale jest w stanie idealnie dopełnić stylu, a po drugie musi być takim elementem powodującym zdziwienie, kiedy to doskonale dobrana stylizacja nagle okazuje się być przełamana czymś niecodziennym, czymś, co całkowicie inaczej wygląda i przykuwa tym samym uwagę. Umiejętność przełamania stylu to bardzo dobra cecha, modne torebki są to w stanie zrobić dosłownie od ręki.

Jeżeli do zwykłych jeansów dobierzemy coś, co stylistycznie będzie wyglądać całkowicie inaczej, to mamy możliwość dosłownego przełamania stylu bez zwracania uwagi na detale. To jest niezmiernie ważne w czasach, kiedy jedna kobieta kopiuje styl od drugiej. Co prawda modne torebki nie są jedynym sposobem, bardzo fajne efekty daje również zastosowanie niecodziennych butów, designerskiej biżuterii lub jednego elementu garderoby, który tak naprawdę będzie całkowicie różny od reszty. Dobre dobranie stylu to zabawa, ale w tej zabawie trzeba mieć dużą dozę fantazji, żeby rzeczywiście stworzyć coś, co nas usatysfakcjonuje. Zanim uda nam się zrobić jedną, dobrą stylizację, z pewnością popełnimy wiele błędów w złych, ale mimo wszystko nie jest to powodem do tego, żeby się poddawać. Trzeba próbować dalej, aż do uzyskania pożądanego efektu, a nasze starania przyniosą rezultaty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 − 1 =